מועדון האנגר 17


מועדון האנגר 17, מועדון בר מצווה ובת מצווה, שמביא את העתיד לכאן, המקום לאירוע מושלם!

חדר קולנוע להקרנת קליפים וסרטונים, מצגות בטכנולוגיה שעוד לא ראיתם כמוה. מתחם VIP מפואר לכל המשפחה ועוד אפקטים מדהימים של תאורה, הפעלות ומשחקים, DJ מוביל, טקס קבלת פנים, מכונת בועות בטעמים, מכונת שלג, בר אקטיבי, רוקט ליין, קישוטי בלונים, קינוחים, זיקוקים, חלוקת פרסים, הזמנות ופלקטים, כיבוד להורים ועוד הפתעות. יש למה לחכות!

מועדון האנגר 17 הוא אחד מהמועדונים לבת מצווה ולבר מצווה הכי מיוחדים והכי מבוקשים בארץ. אז כדאי לבוא להתרשם ממה שיש לנו להציע לכם במועדון.

מועדון בר מצווה בת מצווה כמו האנגר 17 הוא המקום הנכון למי שמחפש חוויה שתלווה אותו לכל החיים. מועדון האנגר 17 מתמחה במסיבות בר מצווה מסיבות בת מצווה יוצאות דופן. במועדון האנגר 17 אין אירוע אחד דומה לשני, כל אירוע הוא חוויה אדירה, שונה, מיוחדת ומפתיעה.

העיצוב המודולארי של מועדון לבת מצווה בר מצווה האנגר 17 מאפשר למתכנני האירוע לעטות כל פעם תפאורה חדשה, לשנות את האווירה ולהתאים את אופי האירוע לאופי של החוגגים.

עם כל האטרקציות הכי מיוחדות, הטכנולוגיה הטובה ביותר, הפעלות מלהיבות ותשומת לב לכל הפרטים, מועדון האנגר 17 הוא מועדון מוביל בסצנת המועדונים לבר מצווה ובין המבוקשים ביותר. מועדון HANGAR 17 הוא הלוקיישן האולטימטיבי למי שמחפש מועדון בת מצווה, מועדון בר מצווה מפואר וטרנדי להפליא. המיקום שלו במרכז הארץ מאפשר גישה נוחה לבאים מכל הכיוונים ומרחבי הארץ מגיעים אלינו חוגגים שלא מוכנים להתפשר על המועדון בו הם יחגגו. הם רוצים את הכי טוב שאפשר.

במועדון האנגר 17 החוגגים שלנו הם הכוכבים האמיתיים. המועדון מציג מסיבות נושא מיוחדות וסוחפות שמוסיפות לחוויה. כמו למשל מסיבות בת מצווה מסיבות בר מצווה בקונספטים המיוחדים של "כמעט מלאכים", glee, מסיבות הוואי, מסיבות הוליווד, רוקדים עם כוכבים ועוד. הכישרונות היצירתיים שלנו, שמכירים מה טרנדי בזירת האירועים, יתפרו לכם אירוע מעניין עם אפקטים מרשימים ויצקו לאירוע תוכן שכל החברים שלכם ייהנו בטירוף.

מועדון בר מצווה בת מצווה האנגר 17 כולל את האטרקציות הכי מפתיעות, תותחי לייזר, תאורה עם אפקטים מיוחדים, מכונת בועות בטעמים, מכונת שלג, בר אקטיבי, רוקט ליין וגם ההפקה עצמה כוללת הקפדה על כל הפרטים החשובים, מהגדולים ועד הקטנים, בלונים, הזמנות ופלקטים, כיבודים, זיקוקים ועוד גימיקים שביחד יוצרים אירוע בר מצווה, בת מצווה לא פחות ממושלם.

הטכנולוגיה של מועדון האנגר 17 מבטיחה חוויה מהפנטת. במועדון מחכה לכם חדר קולנוע להקרנת קליפים, מצגות בטכנולוגיה חדשנית, מסך 7 מ"ר לדים שהוא שיא הטכנולוגיה ועוד.

מבחינת פעילויות, ההיצע מסחרר. מועדון האנגר 17 כולל רחבת דיסקו ענקית, במה למופעים, פינות פנאי וכל השירותים הנלווים. מועדון האנגר 17 דואג לחוגגי בר מצווה/בת מצווה לחגיגה קסומה שכוללת ספיישלים מכניסה מרשימה, דרך קבלת פנים מטריפה ועד אנשי מקצוע איכותיים, כמו DJ מצוין וכל הפתרונות החדשניים להפקת אירוע בר מצווה בת מצווה בסטנדרטים הכי גבוהים.

054-3089008